Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Zaman Yolcuları – Safety Not Guaranteed izle

Loading...

IMDB: 7,0/10

Yorum yapılmamış

3.024 kere izlendi

Zaman Yolcuları – Safety Not Guaranteed izle
720p

2012 Abd yapımı olan Zaman Yolcuları – Safety Not Guaranteed adlı sinema filmi 2 Ağustos 2013 tarihinde vizyondaki yerini almıştır. Yaz filmi olarak adlandırıan Zaman Yolcuları, Bilim Kurgu, Romantik ve Komedi türünde yer almaktadır. Sinemalar puanlaması 6,7 olan filmin, İmdb puanlaması 7,0 olarak oylanmıştır. Senaryosunu Derek Connolly’in kaleme aldığı yapımın yönetmen koltuğunda Colin Trevorrow adlı ünlü ismi görmekteyiz. Oyuncu kadrosu ise; Aubrey Plaza , Jake Johnson , Karan Soni , Mary Lynn Rajskub , Tony Doupe gibi isimler yer almaktadır. Film yaklaşık 750,000 Dolar gibi bir bütçe ile çekilmiştir.

zamana-yolculuk1

Zaman Yolcuları – Safety Not Guaranteed Filmin Konusu:
Uzun süredir aynı gazetede çalışmakta olan 3 arkadaş, “Zamana Yolculuk Yapacak Eş Aranıyor” adlı ilan dikkatlerini çeker. Daha sonra bunu detaylı incelediklerinde ilanın detaylarında aynen şunlar yazar: Benimle geçmişe gidecek bir zaman yolcusu ARANIYOR. Bu bir şaka değildir. Geri dönüşte ödemeniz yapılacaktır. Kendi silahlarınızı getirmelisiniz. Bunu daha evvel sadece bir kez yaptım. Can güvenliğiniz garanti değildir!

zamana-yolculuk-2

İlk etapta burada ne demek istediği ve bu ilanın gerçeklik payını araştıran 3 arkadaş, bu ilandan iyi bir çıkacağının hesabını yaparak bu ilanı yayınlayan Kenneth’in peşine düşerler. Dışarıdan bakıldığında sıradan bir marketci olarak görünen Kenneth, etrafındaki insanlara zaman yolculuğunun sırrını çözdüğünü iddia etmektedir. Her ne kadar etrafındaki insanlar buna aldırış etmesede bu 3 dergi çalışanı bu adamı ciddiye alacaklardır. Dergide çalışmakta olan 3 kişiden biri Darius, Kenneth’ın haberini yapmak için ona zaman yolculuğunda eşlik etme karanı alır ve bunu Kenneth ile paylaşır. Her ne kadar çılgınca bir adım attığının farkında olsada onun için yapacağı haberin daha çok önemi varıdr. Acaba Kenneth gerçekten zamanda yolculuk yapabilmekte midir yoksa akıl hastası bir sahtekar mıdır? Yapacağı haberden ziyade bu sorunun cevabını arayan Darius çok geçmeden Kenneth’in tuhaf karizmasına kendisini kaptıracak ve ikilinin arasında sürprizlerle dolu ve sıra dışı bir aşkın başladığına şahit olacaksınız. Bir ilan başlığının Aşk ile bitmesine tanık olacağınız mükemmel bir sinema filmi.

Yorum Yap


Benzer Filmler

Hd film izle, Online Film izle, Film izle